Felvidéki iskolahálózat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Felvidéki iskolahálózat

Felvidéki iskolahálózattal foglalkozó fórum
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Amikor a dátumok is beszédesek...

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin



Hozzászólások száma : 74
Join date : 2015. Apr. 14.

Amikor a dátumok is beszédesek... Empty
TémanyitásTárgy: Amikor a dátumok is beszédesek...   Amikor a dátumok is beszédesek... Empty2015-05-01, 16:22

A kisiskolák problémájával a Komáromi járásban is foglalkoztak:
Az MKP komáromi járási elnöksége is bekapcsolódik a kisiskolák megmentésébe. Megbízta a járási elnökség három tagját, hogy vizsgálják meg a komáromi járás településeinek és iskoláinak érintettségét is. Ők három kategóriába rendszerezték az iskolákat a Komáromi járásban az SZMPSZ statisztikája alapján, melyet március 24-én közzé is tettek.
A HÍD március 24-én, Nagykeszin polgármesterekkel és iskolaigazgatókkal tárgyalt.
Fel szeretném hívni a figyelmet a dátumokra.

Más:
Az a SZMPSZ elnöke, Jókai Tibor  riportjában a Hírek.sk azon kérdésére, hogy a kisiskolák védelmében mit tervez az SZMPSZ a következő olvasható április 20-án: "Május elején azonban tartunk egy elnökségi ülést, amelyen majd megszületik az arról szóló álláspontunk, hogy a továbbiakban milyen lépésekhez folyamodunk"
Eltelik pár nap és 2015.április 29-én az MKP  "Bízva az együttgondolkodás eredményében " megbeszélésre hívja a Comenius Pedagógiai Intézet, a Csemadok, a Szlovákiai Magyarok Kerekasztala, a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége, a Szlovákiai Magyar Szülők Szövetsége, valamint a Most-Híd képviselőit május 4-re.
Mind a két lépés nagyon helyes, csak egy kicsit elgondolkodtattam az időpontokat látva.
Vissza az elejére Go down
https://felvidekiiskolak.hungarianforum.com
érdekes
Vendég




Amikor a dátumok is beszédesek... Empty
TémanyitásTárgy: gondolkodom   Amikor a dátumok is beszédesek... Empty2015-05-01, 16:43

Nagykeszi polgármestere, aki HIDas, látva a község kisiskolájának a gondjait úgy gondolja meghívja a környezetében található 1-4-es kisiskolák igazgatóit, polgármestereit egy fórumra. A meghívók gondolom már pár nappal előtte kimentek. Az MKP vezetősége úgy dönt valamit tenni kéne nekik is, ezért 3 vezetőségi tag gyorsan - az érintettek megkérdezése nélkül - három kategóriába rendszerezték az iskolákat (nézve az SZMPSZ statisztikáját). A kategorizálás nem mindenkinek tetszett, mert ehamarkodott volt, pontatlan volt.
Vissza az elejére Go down
 
Amikor a dátumok is beszédesek...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Felvidéki iskolahálózat :: Főoldal :: Panaszkodjunk-
Ugrás: